КРУГЛИЙ СТІЛ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИРОБНИЦТВА НАПОЇВ»

В ОНАХТ 24 - 27 вересня 2019 р. проходила Міжнародна науково практична конференція "Технології харчових продуктів і комбікормів  - 2019". Формат конференції  - пленарні засідання, круглі столи, тренінгів та наукової постерної сесії, детальніше>>>

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ – ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПІДХІД

4 квітня 2018 року в Україні введений в дію Закон України „Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин”. Цей Закон визначає правові та організаційні засади державного контролю в сфері виробництва і обігу харчових продуктів.

Детальніше

ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ ГАЛУЗІ ФІЛІПОВОЇ Л.Ю НА ТЕМУ "СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КОНСЕРВНОЇ ГАЛУЗІ"

На кафедрі Біоінженерії і води традиційно проходять зустрічі із представниками виробництва споріднених галузей харчового виробництва. 22.03.2018 у 12.30 Б411 відбулася зустріч із зам. директора з наукової роботи за питаннями  харчових технологій і екобезпеки продукції ВПНУБіП  Філіповою Л.Ю. Під час зустрічі Філіпова Л.Ю. також представила доповідь на тему "Стан та тенденції розвитку консервної галузі".

Детальніше

ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ ГАЛУЗІ ЗА НАПРЯМОМ «ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ»

23 березня 2018 на кафедрі біоінженерії і води Одеської національної академії харчових технологій відбулася лекція на тему «Сучасні підприємства з виробництва мінеральних фасованих вод» для студентів і співробітників кафедри. Лекцію прочитала технолог підприємства ТзОВ «Вівас – М» Скліфос Г.В.

Технолог підприємства ТзОВ «Вівас – М» Скліфос Г.В. читає лекцію

Детальніше

Науково-практичний семінар "Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення"

Шановні колеги! 23 лютого 2018 року в рамках міжнародної виставки з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш будинок, Одеса» відбудеться науково-практичний семінар "Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення".
Початок семінару о 11.00 в конференц-залі № 1 на території Виставкового комплексу Одеського морського торгового порту (м.Одеса, вул. Приморська, 6).
Організатором семінару виступає Всеукраїнське водне суспільство "WaterNet".
Реєстрація на семінар: (067) 538 70 46 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.