«Шанс для науки» запрошує всіх академіків, студентів та науковців, які постраждали від війни в Україні, взяти участь у «Конференції «Шанс для науки 2022», яка відбудеться онлайн на платформі Zoom 22 квітня 2022 року.
Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши заповніть форму з вашими особистими даними та подайте свої тези, а також свою презентацію до 15 квітня 2022 року. Участь є абсолютно безкоштовною. Конференція проходитиме англійською мовою та транслюватиметься в прямому ефірі на YouTube.
Вчені, науковці та студенти, які постраждали від війни, з одного боку, і вчені, практики, підприємства та науково-дослідні установи та організації з Німеччини, з іншого боку, зберуться разом, щоб забезпечити тривалий академічний обмін та побудувати нові мережі у своїй науковій сфері. Конференцією Chance for Science хоче створити платформу для об’єднання науковців та науковців, які шукають контакти в Німеччині, оскільки вони не можуть продовжувати свою наукову роботу та дослідження через жахливі наслідки та наслідки війни в Україні. Крім того, під час конференції відбудеться сесія з інформацією про можливості фінансування наукових досліджень та навчання. Учасники можуть зв’язатися з доповідачами безпосередньо на невеликих секційних сесіях після презентацій.