Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться  15.11.18 о 1500 в ауд. Б-411

1.  Рішення Вченої ради ОНАХТ від 06.11.18 р., Вченої ради ННТІХП ім. М.В. Ломоносова від 05.11.18 р. (Коваленко О.О.)
  2. Затвердження звіту кафедри про міжнародну діяльність. Аналіз виконаної роботи і пропозиції щодо її покращення. (Верхівкер Я.Г.)
  3. Затвердження звіту з науково-дослідної роботи кафедри. Аналіз виконаної роботи і пропозиції щодо її покращення.  (Ільєва О.С.)
  4. Затвердження плану роботи за держбюджетними тематиками кафедри. (Ільєва О.С)
  5. Про роботу науковців кафедри із міжнародними грантами. (Баришева Я.О.)
  6. Звіт про роботу із сайтом кафедри в 2018 році. Аналіз виконаної роботи і пропозиції щодо її покращення. (Ємонакова О.О.)
  7. Результати участі кафедри в Ярмарку вакансій. Аналіз виконаної роботи і пропозиції щодо її покращення. (Мирошніченко О.М.)
  8. Про нові правила прийому на навчання в ОНАХТ в 2019 році. (Нікітчіна Т.І.)
  9. Подання від кафедри кандидатів, які планують вступ до аспірантури і докторантури в 2019 році. (Коваленко О.О.)
  10. Про методичне забезпечення дисциплін кафедри (станом на 15.11.18) (Берегова О.М.)
  11. Про хід підготовки магістрів до захисту кваліфікаційних робіт. (Наукові керівники магістрів)
  12. Про хід підготовки акредитаційної справи з напряму 6.051401 «Біотехнологія» і ліцензійної справи зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»  (Відповідальні за розділи справ)
  13. Про підготовку до зимової сесії. (Коваленко О.О.)
  14. Про зміст освітньо-професійної програми «Технології питної води та водний менеджмент» для магістрів спеціальності 181 «Харчові технології» галузі знань 18 «Виробництво та технології», складену робочою групою (гарант – Коваленко О.О., д.т.н., проф., члени групи – Стрікаленко Т.В. – д.мед.н., проф., Ємонакова О.О., к.т.н., доцент).
  16.