Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться  23.01.19 о 1200 в ауд. Б-411

1. Рішення Вченої ради та Зборів трудового колективу ОНАХТ від  12.18 р. (Коваленко О.О.)
  1. Про розподіл студентів на переддипломну практику. Затвердження подання до наказу на практику. (Доценко Н.В.)
  1. Обговорення пропозицій щодо тематик дипломних проектів бакалаврів кафедри. (Керівники ДП)
  1. Затвердження подання до наказу на теми дипломних проектів (Мирошніченко О.М.)
  1. Про підготовку навчального плану, освітньої програми і пояснювальної записки до ліцензійної справи магістрів зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (Ільєва О.С.)
  1. Про підготовку до проведення Х Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Вода в харчовій промисловості»(Стрікаленко Т.В.)
  1. Про підготовку до проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» (спеціалізація «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв») (Ємонакова О.О.)
  1. Звіт учбово-допоміжного персоналу кафедри про роботу, виконану в період з 02.01.19 по 22.01.19. (Маркіна А.І., Волчок О.В., Проняков А.С., Патік Т.П., Козир О.О.)
  1. Звіт про роботу молодих учених кафедри за 2018 р. (Баришева Я.О.)
  1. Про підготовку макетів профорієнтаційних матеріалів кафедри (Дроздов О.І.)
  1. Про графік перездач екзаменів студентами кафедри в період з 28.01.19 по 31.01.19. (Ляпіна О.В.)
  1. Про ведення журналів з обліку навчального навантаження та виконання інших видів робіт викладачами кафедри (Ляпіна О.В.)