Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться  22.05.19 об 1100 в ауд. Б-411

1. Рішення Вченої ради ОНАХТ від 07.05.19., Наукової ради ННТІХП ім. М.В. Ломоносова від 06.05.19., Ради факультету ТВіТБ від 26.04.19.

(Коваленко О.О.)

1. Підсумки проведення в ОНАХТ кафедрою біоінженерії і води 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань «Виробництво та технології» зі спеціальності «Харчові технології» (Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв»

(Коваленко О.О., Ємонакова О.О.)

1. Підсумки участі студентів кафедри біоінженерії і води у Всеукраїнській науковій конференції з напряму «Харчові технології»

(Ільєва О.С.)

1. Підсумки участі кафедри біоінженерії і води в Тижні факультету Технології вина і туристичного бізнесу

(Афанасьєва Т.М.)