Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться 13.02.20 о 1200 в ауд. Б-411

1. Рішення Вченої ради ННТіХП ім. М.В. Ломоносова від 03.02.2020 та Вчених рад ОНАХТ від 04.02.2020 і 10.02.2020. (Коваленко О.О.)
  2. Результати перевірки метод. забезпечення кафедри. (Палвашова Г.І., Берегова О.М.)
  3. Затвердження звіту про результати міжнародного наукового стажування. (Палвашова Г.І., Берегова О.М., Ляпіна О.В., Ємонакова О.О.)
  4. Затвердження плану міжнародного наукового стажування. (Афанасьєва Т.М.)
  5. Про затвердження змісту екзаменаційних білетів, обсягу матеріалу, що виноситься на екзамен чи залік, форму проведення екзамену чи заліку та критерії оцінювання знань студентів за всіма дисциплінами кафедри в поточному семестрі.
  6. Про обґрунтування змін в ОП із залученням здобувачів вищої освіти. (Афанасьєва Т.М.)
  7. Про зміст робочої програми дисципліни «Нормативно-технічне забезпечення біотехнологічних виробництв» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерії» денної та заочної форми навчання. (Доценко Н.В.)
  8. Про зміст навчальних програм з дисциплін: «Інженерні проблеми біотехнологічних процесів» зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» ступінь бакалавр, «Сучасні проблеми біотехнології з КП» зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» ступінь магістр, спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія». (Безусов А.Т., Мирошніченко О.М.)
  9. Про зміст білетів для вступного та додаткового вступного іспитів, програми та додаткової програми вступного іспиту до аспірантури на здобуття ступеня вищої освіти «Доктор філософії» з галузі знань 18 «Виробництво та технології» зі спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-наукової програми «Харчові технології» за розділами: «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» і «Технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів». (Коваленко О.О.)
  10. Про «Програму кадрового розвитку кафедри», «План підвищення кваліфікації на 2020 рік», «План співпраці з профільними коледжами. (Коваленко О.О.)