Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться 04.03.20 о 1050 в ауд. Б-411

1. Рішення Вченої ради ОНАХТ від 03.03.20 та Наукової ради ННТІХП ім.Ломоносова М.В. від 02.03.20 (Коваленко О.О.)
  2. Аналіз та затвердження звітів про виконання запланованих робіт науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу кафедри в період з 02.01.20 по 29.02.20 р. (Коваленко О.О.)
  3. Про участь студентів у конкурсі «Students FMCG Innovation Challenge 2020». (Коваленко О.О.)
  4. Про підготовку і проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вода в харчовій промисловості» та святкування Всесвітнього дня водних ресурсів в ОНАХТ. (Стрікаленко Т.В., Коваленко О.О.)
  5. Про трудову дисципліну та профілактику правопорушень під час здійснення навчально-виховного процесу. (Коваленко О.О.)
  6. Про план профорієнтаційної роботи кафедри на березень 2020 р. (ас. Новосельцева В.В.)
  7. Про роботу Літньої Школи для учнів шкіл м. Одеси на кафедрі. (ас. Новосельцева В.В.)
  8. Про забезпеченість методичними розробками навчальних дисциплін для магістрів за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» галузі знань 16 «Хімічна біоінженерія» в ІІ семестрі 2019/2020 н.р., і якість Робочих програм , силабусів, порядок і критерії оцінювання, форми контрольних заходів (Безусов А.Т., Нікітчіна Т.І., Палвашова Г.І., Афанасьєва Т.М., Мирошніченко О.М., Доценко Н.В.)
  9. Про зміст робочої навчальної програми з дисципліни «Технологія консервної галузі з КР» для галузі знань 18 «Виробництво та технології» зі спеціальності 181 «Харчові технології ступінь бакалавр за ОПП «Технології переробки фруктів та овочів в аграрному бізнесі». (Верхівкер Я.Г., доц. Нікітчіна Т.І.)
  10. Про зміст методичних вказівок до виконання практичних робіт з дисципліни «Нормативно-технічне забезпечення біотехнологічних виробництв» для студентів освітнього ступеня «магістр» галузі знань 16 «Хімічна біоінженерія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» денної та заочної форми навчання. (Доценко Н.В.)
  11. Про план проведення відкритих лекцій викладачами кафедри, провідними фахівцями галузі, в коледжах в 2020 р. (Коваленко О.О.)
  12. Різне.