Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться 17.06.20 о 1200 онлайн на платформі ZOOM

1. Рішення конференції Трудового колективу ОНАХТ і  Вченої ради ОНАХТ від 10.06.20. (Коваленко О.О.)
  2. Звіти аспірантів. (Коханська А.В., Новосельцева В.В., Павленко С.І.)
  3. Про заяву аспірантки Костюк Наталії Валеріївни про відрахування з аспірантури за власним бажанням за сімейними обставинами.
  4. Про результати анкетування серед здобувачів, випускників та роботодавців, спрямованого на оцінювання якості ОП та контенту дисциплін кафедри, обізнаності про форми контрольних заходів і критерії оцінювання, відповідність контрольних заходів змісту навчальних дисциплін, процедури проведення контрольних заходів (Афанасьєва Т.М.)
  5. Затвердження робочих програм з дисципліни «Інжиніринг біотехнологічних процесів та систем» та з дисципліни «Біоконверсія відходів харчових виробництв».
  6. Різне.